Site Kuralları » Keyler Benden
Keyler Benden » Site Kuralları

Site Kuralları


LÜTFEN DİKKAT


Aşağıda yer alan kuralları okumadan üye olmayınız.

1 - ÜYE OLMA KURALLARI


1-1 Lütfen argo, sanane/banene türü kullanıcı adları almayınız. Süresiz banlanırsınız.
1-2 Lütfen kullan at, geçici ve türevi mailler kullanmayınız, sistem filtresine takılır, süresiz banlanırsınız. İnsanlardan e-mail aktivasyonu istememizin tek nedeni kayıt işleminin doğruluğu. SPAM günümüzün en büyük sorunudur. Web sitelerimiz de SPAM'dan nasibini almaktadır. O nedenle güvenlik kodları veya bu tip istekler var. Diğer yandan bir süre sonra siteye sadece e-mail adresi ile giriş yapılabiliyor olacak.


2 - YORUM KURALLARI


2-1 Saygı, saygı, saygı.
2-2 Yazarlar kodlar patladıkça kodları yenileyecektir.Bunun için ekstra bir yorum atmanıza gerek yoktur.
2-3 Yorumlarda sadece teşekkürlerinizi veya istek program keylerini dile getiriniz.
2-4 Keylerbenden sitesi program destek sitesi değildir.Sadece ücretsiz lisans dağıtır.Teknik bilgilerde yardımcı olmak zorunda değildir.
2-5 Unutmayın ki sizlere burada ücretsiz bir hizmet sunuluyor.Yazarların ricalarını terslemek yerine yerine getirin ki lisanslar daha hızlı yenilensin.
2-6 Bu kurallara uyulmaması halinde süresiz banlanır/yorum yetkiniz alınır. 6 basit ricayı okumayan zaten yorum yazmasın arkadaş.


3 - DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER


3-1 Keylerbenden sadece ücretsiz lisans key dağıtma sitesidir. İndirmek istediğiniz içerik için destek/yardım sunmaz. İndirmek istediğiniz içeriğin sistem gereksinimlerini garanti etmez. Bu nedenle her daim üretici sitesini mutlaka kontrol etmelisiniz/ve edin.
3-3 Keylerbenden kesinlikle yasadışı herhangi bir paylaşımda bulunmaz.Paylaşılan keyler her zaman sağlam ve program üreticileri tarafından tedarik edilmektedir.